Högert Technik - надійна якість

Högert Technik - це бренд інструментів та приладдя для здоров'я та безпеки. Це сучасна польська компанія, що працює на міжнародних ринках, виробництво інструментів розміщено в Німеччині. З 2015 року продукція доступна для продажу у Європі, Азії та Південній Америці. Чесність, відкритість до нових викликів, професіоналізм та підтримка клієнтів – невід'ємна частина принципів та культури бренду.

Інтеграція ідеї продукту з його застосуванням у роботі – це прагнення інженерів Högert Technik, які з високою точністю проектують кожну деталь інструментів. Завдяки високоякісній термообробці сталі, детальному контролю якості продукції та оптимізації логістики, компанія виробляє асортимент виробів, співвідношення ціни та якості яких недоступне для інших компаній.

Продукт

Суть продукту - це сировина, яка гарантує низький знос та тривалий термін служби виробів. У разі ручних інструментів сировиною є вуглецева сталь. Högert Technik проводить ретельну перевірку та відбір постачальників сталі. Партнери компанії – це світові лідери, що дають гарантію високої якості металу, що дозволяє запропонувати широкий асортимент продукції найкращого походження.

Продукція Högert Technik має сертифікати центрів сертифікації TÜV Rheinland, VDE-Institue та відповідає стандартам DeutschesInstitutfürNormung - DIN.

Контроль якості

Якість - це найвища цінність марки Högert Technik, тому в лабораторіях проводитися випробування та вимірювання для оцінки якості виробів, а також постійно ведеться робота над їх вдосконаленням. Högert Technik постійно шукає нові рішення, що полегшують роботу користувачів з інструментами.

Сервісне обслуговування

Компанія забезпечує підтримку на всіх етапах експлуатації продукції. Хотілося б, щоб Клієнт отримував насолоду від співпраці з Högert Technik. У фірмі працюють досвідчені фахівці, які мають промислово-конструкторські та науково-дослідні кваліфікації, активні та захоплені люди. Їхні знання є гарантією якості на найвищому рівні.