Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Спецодяг Hogert

Hogert – це бренд одягу та техніки, який призначений для вузьких областей. Виробляється польською компанією GTV з 2015 року. Основною метою бренду є забезпечення оптових та роздрібних поставок якісної продукції, серед якої техніка, захисні костюми та засоби індивідуального захисту, що продаються під брендом Hogert спецодяг.

История Hogert

Hogert бере свій початок із 2015 року. Тоді компанія GTV заснувала новий бренд, який випускав інструменти та одяг. Згодом продажі зростали, збільшувався асортимент продукції, стали з'являтися клієнти не тільки з Польщі, але й з інших країн, у тому числі з Південної Америки, Європи та Азії. При цьому одяг був найбільш затребуваним товаром.

У 2020 році з'явився поділ на Hogert Technik та Hogert Workwear. Під першим брендом продавалися інструменти та техніка, а під другим – одяг. Так і з'явився спецодяг Hogert. Зараз на цей бренд звертають увагу не тільки прості люди, а й великі компанії, яким потрібен якісний спецодяг.

Средства индивидуальной защиты Hogert

Магазин спецодягу надає широкий асортимент товарів. Ми продаємо куртки, комбінезони, шорти, толстовки та інший одяг. Також у нашому асортименті ви можете знайти засоби індивідуального захисту. Вони допомагають зменшувати негативний вплив довкілля. Бувають двох видів: для органів дихання та для шкірного покриву.

ЗІЗ потрібні людям, які працюють у екстремальних умовах. Також подібні товари купують ті, хто хоче убезпечити себе, наприклад, багато людей мають у будинках протигази на випадок аварії.

Магазин спецодежды Hogert

У нашому магазині одягу ви можете купити спецвзуття Hogert, куртки, кепки та інше. Для замовлення товару заповніть форму покупки. Сплатити можна через післяплату при отриманні покупки у відділенні «Нової пошти» в будь-якому населеному пункті України.

Також є можливість переказати гроші за реквізитами ПриватБанку. Після оформлення покупки дані рахунки, куди потрібно буде переказати гроші, надійдуть у повідомленні. Враховуйте комісію, яку стягує ваш банк, тому що на рахунок має надійти повна сума грошей.

Після оплати ви матимете можливість отримати покупку у відділенні «Нової Пошти». Термін очікування від 1 до 3 днів. Ми намагаємося відправити покупку якнайшвидше. Якщо ви сплатили замовлення до 13:00, то ми відправимо його в цей же день.

Вгору